O mnie

Prawnik Małgorzata Stańczyk

Doradztwo-prawne-łódź

Witaj na mojej stronie internetowej. Nazywam się Małgorzata Stańczyk i jestem prawnikiem. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim, wybierając specjalizację gospodarczą. Pracę magisterską obroniłam w Katedrze Prawa Karnego Międzynarodowego. 

W trakcie studiów zdobywałam doświadczenie prawnicze jako wolontariusz Fundacji Academia Iuris. Prowadziłam także obsługę finansowo-księgową podmiotów gospodarczych – ukończyłam kurs rachunkowości i uzyskałam certyfikat Księgowej.

Na stałe współpracuję z jedną z łódzkich kancelarii, a także zajmuję się obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Odbywam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi.

Posługuję się językiem angielskim, współpracuję także z tłumaczem przysięgłym języka angielskiego i biurem tłumaczeń, dlatego mogę zapewnić Ci obsługę prawną w języku obcym.

Pomogę Ci w takich sprawach jak: obsługa prawna przedsiębiorców; doradztwo prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego; redagowanie profesjonalnych pism procesowych; upadłość konsumencka; sprawy o zapłatę; windykacja należności; rejestrowanie znaków towarowych czy w sprawie odszkodowań. 

Kontakt